Moje zážitky z firewalkingu

Prvního firewalkingu jsem se účastnil na Mark Dzirasa Spiritual Camp 2012 a se mnou dalších asi 80 lidí. Byla to skvělá akce.

Každý byl sám sebou, plně ponořen do víru energie toho co se tam dělo. Průprava spojená s bubnováním a výkladem toho, proč je samotný proces stejně důležitý jako cíl. A že nejde úplně o to přejít přes žhavé uhlí. Může se to zdát až příliš nebezpečné, či nadsazené. Leč i pro obyčejného člověka uskutečnitelné. Proč? Nastává absolutní ticho ve Vás, všechno se ve Vás spojí: srdce+mozek+tělo. A jdete.

)

)

A k čemu je to dobré? Pokud máte pocit, že už nemůžete dál. Tady zjistíte sami o sobě, že můžete dokázat všechno na světě. Pokud jste sami se sebou v jednotě spojeni; Vaše hranice jsou Hooooodně vysoko, Váš práh bolesti a snesitelnosti, vnímání.

Jsou to okamžiky přijetí a okamžiky tady a teď. Jste sami sebou. A o to tu jde. A nejen na Firewalkingu. Nýbrž na celém (Mark Dzirasa) Spiritual Camp. Celou akci totiž tvoří každý jeden člověk, který se akce účastní, tu atmosféru, energii, která tam plyne.

Publikováno | Autor: tomasvernercz
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobnostní rozvoj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

One Response to Moje zážitky z firewalkingu

Napsat komentář