Toť otázka. Přemýšleli jste někdy, jaký žijete život? A jestli je to ten pravý život, který chcete žít?

Máte kolem sebe napovídače, jak máte žít? Možná Vám napovídají z vlastní zkušenosti. Byli tak vychováváni. A pokud Vy sami cítíte, že jejich vize pro Vás není tak úplné košer… proč byste je měli následovat? Odpusťte jim, že jsou takoví. Odpusťte jim, že si nedovolili následovat svoji intuici. Svoje srdce. Svoje vize, sny a cíle. Své vlastní vedení. Poděkujte jim a řekněte jim sbohem.

Máte právo žít svůj vlastní život. A počítejte s tím, že Vaše rozhodnutí a skutečné reálné kroky budou bolet. Možná Vás. Možná někoho ve Vašem okolí.
To je daň za svobodu.

V životě můžete být ovládáni strachem, průměrností a závistí. Potřebou přesvědčovat a nátlakem.
Také můžete žít život svobodný. Naplněný vděčností a pokorou. Vděčností za každý okamžik, který prožijete. Za každou příležitost a setkání, které dostanete a uskutečníte. Život svobodný a bohatý. Život ovládaný láskou, klidem, vyrovnaností a bohatstvím.

Svobodný a vyrovnaný život znamená protřít si oči, vyčistit uši a přestat kritizovat, hodnotit a očekávat očekávání. Naučte se stát si za svými názory. Jen Vy sami totiž znáte ten pocit, který Vám dal potvrzení, že konáte správně.
I když to někoho bude bolet.

A dokud bude Váš pocit štěstí záviset na jiných lidech nebo věcech, nejste ještě šťastni sami se sebou. Aby člověk mohl být šťastný s druhými, potřebuje se nejdřív naučit být šťastný sám se sebou.
A být šťastný sám se sebou znamená přijímat se přesně takový, jaký jste. I takový jaký jste, máte význam na tomto světě. Pro lidi které potkáváte. Bez ohledu v jaké společnosti pracujete či jste nezaměstnaní. Bez ohledu na Vaše finance. Bez ohledu na to, s jakou skupinou lidí se stýkáte. Každý člověk má právo být šťastný. A pokud ještě není, záleží jen na něm samotném, kdy si řekne o ten bod zlomu a začne hledat a jít po své cestě.

,,Jdi za tím, co Tě přitahuje, vzrušuje nebo inspiruje. Jdi za tím, co se nějak dotýká Tvého srdce…“ Akademie úspěchu & Dreamlife

Věřte svému srdci.

Krásný a láskyplný den Vám přeje Váš Tomáš Verner

Publikováno | Autor: tomasvernercz
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobnostní rozvoj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář