Zvednout se a odejít můžete kdykoliv

Pokud Vám Vaše pocity a podvědomí říkají: ,,Nechoď tam!“ nebo máte divný pocit, rozechvělé srdce, svíravý pocit v žaludku, zvracíte, máte průjem nebo naopak zácpu.

Naslouchejte těmto svým pocitům.
Je to nejlepší cesta k sebe-úctě a zachování si zdraví. A Vaše vlastní tělo Vám za to zůstane nesmírně vděčné.

A pokud se jedná o již probíhající rozhovor či setkání. Můžete zvednout ruku během rozhovoru, říci že Vám není dobře a že schůzku ukončujete. Platí to i pro práci, která Vás nenaplňuje. Cítíte to totiž srdcem. A to je důvod proč lidé nechápou jiné lidi.
A pokud nepříjemné pocity pociťujete často při setkávání s určitým typem lidí, zamyslete se nad tím, jestli Vám stojí za to se s nimi setkávat.
Přestaňte se s nimi setkávat. Napište jim s láskou dopis, v kterém jim vše vysvětlíte. Tento dopis nemusíte odesílat. Můžete a nemusíte. Můžete ho spálit. Vyhodit do kontejneru. Můžete ho venku s láskou roztrhat a hodit do koše.
Uleví se Vám. Na úplný závěr dopisu doporučuji napsat: ,,Odpouštím Ti / Vám. S láskou spaluji a propouštím.“. Tím dáte i svému vědomí najevo, že jste tuto situaci opustili s láskou a zároveň jste dotyčnému nebo dotyčným odpustili.

Je v pořádku vnímat a poslouchat svoje pocity. I sebemenší náznaky či znamení.
Dovolte své intuici Vás navigovat ve Vašem životě. Je to zařízení, software a spolehlivý navigátor ve Vašem životě. A nestojí skoro nic. Jen trochu jejího vnímání.
Je škoda naslouchat svému srdci až v okamžiku infarktu myokardu (srdeční mrtvice).

Mozek, naše ego je lehce manipulovatelné. Lidé se učí pomocí mozku. A záleží, co se učí a od koho. Srdce je orgán, který funguje na vyšších vibracích než mozek. Srdce cítí. A cit je nenaučitelný. Logika se dá naučit. Vnímání nikoli.

Přeji Vám hodně příjemných okamžiků v Vašem životě.

Váš Tomáš Verner

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobnostní rozvoj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář