Když už Vám dojdou nápady, co komu dát

dejte jim kousek sebe

Myšlenku dát někomu kousek sebe mě napadla, když jsem přemýšlel, jakou knížku dát nebo půjčit dědovi. Podobně jako tatínkovi. Teď, když nad tím přemýšlím, mě napadá, že děda raději poslouchá, než čte. Zároveň můj příspěvek může poslouchat i babička.

Je krásné, jak úžasné nápady si k sobě přitahujeme ve chvílích, kdy o nich nejméně přemýšlíme a ve kterých je nejméně očekáváme.

,,Stačí jediný správný nápad“ řekla na jedné online konferenci Hanka Sobotková, skvělá podnikatelka. Těžko hodnotit, jestli je některý nápad správný anebo špatný. Každý nápad je třeba realizovat. Každý nápad může někomu přinést užitek.

Dlouho mi připadal můj život bezvýznamný. Když za mnou nebyly vidět žádné viditelné výsledky. Opak je pravdou. Potvrzení dostávám denně od lidí, kteří čtou mé příspěvky. I když zrovna nekliknou ,,like“. V nečekanou chvíli mi od někoho přijde zpráva, že jemu anebo jí moje statusy a příspěvky pomáhají a nabíjejí je. A skvělé na tom je, že i mě psaní příspěvku nabíjí. Našel jsem svoje další životní poslání: psát pro lidi příspěvky; předžvýkávat pro lidi informace, odpovědi.

 

Děkuji, že jste. Každý jeden z Vás.

Zůstaňte v lásce a v úctě. Váš Tomáš Verner, navigace životem

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobnostní rozvoj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář