Na délce nezáleží

Každý máme v životě chvíle, kdy nás baví, zajímá jedna činnost. Hrajeme si s jednou hračkou nebo se stýkáme s jedním člověkem nebo partou lidí stejného smýšlení a jednání.

Často mi přišlo divné, že mám v životě vlny. Vlny nahoru a dolů. Tak rychle jak to přišlo, tak rychle to zase odeznělo. Mám na mysli teď nadšení. Nadšení většinou získáváme intenzivní a rychle. A se stejnou odezvou také odezní. Může a nemusí.

Zažil jsem tento raketový odpal u sebe, když jsem podruhé v životě dostal Herbalife příležitost. V okamžiku, kdy jsem vstoupil do místnosti, kde mě přivítala Miládka Vaňáková, cítil a věděl jsem, že toto je přesně to, co teď potřebuji. Rozhodl jsem se pořídit si domů zásobu na 2 roky. A protože jsem přišel na pracovní pohovor a marketing se mi líbil, předpokládalo se, že budu pracovitým distributorem. Distributor je klient se slevou.

Tak rychle jak jsem se vrhnul do podnikání, až mi v podnikání došel dech a nadšení. Motivace z venku je plýtvání energií. Produkty – zdravé jídlo jím dál. Mám několik klientů – přátel. A jsem za ně vděčný. Díky zážitkům s Herbalife jsem se naučil Osobnímu rozvoji. A osobní rozvoj mě naučil profesnímu růstu.

Díky událostem z dob minulých dnes dělám, co mě baví a naplňuje. Našel jsem svoje životní poslání. Pokud i Vy máte takové vlny, výstupy a pády v životě, příjměte je. Příjměte je úplně jako vlny oceánu. Ty nezkrotíme. Můžeme si je užít a využít jejich energii, která tu je pro nás. Na druhou stranu je příjemné si připomenout: ,,čemu vzdorujeme, to sílí“. Proto využívejme těchto vln.

Tento článek se jmenuje ,,Na délce nezáleží“. Každá situace i setkání nás něco naučí, v něčem nás uspokojí,  něco přinese a nebo vezme. Dovolte tomu s láskou jít dál. Vše co už nepotřebujete prodejte, darujte nebo vyhoďte.

Někdo najde práci svých snů za rok. Někdo za měsíc. Jiný za 10 let. Někdo najde naplnění ve svém životě v důchodovém věku. Jinému život plyne. Pracujte sami na sobě, jinak bude na Vás pracováno.

Jmenuji se Tomáš Verner. Jsem Váš průvodce na cestě ke spokojenému, bohatému a naplněnému životu. Pomohu Vám najít příčinu Vašeho zamrznutí v životě. V životě máme jít stále dopředu. Pomohu Vám navrhnout řešení a zvolit pro Vás to nejpřijatelnější. Za 60 minut svého času přijímám 450 kč. Jsem tu pro Vás. Váš Tomáš Verner

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobnostní rozvoj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář