Lidé chodí a účastní se seminářů osobního rozvoje a často dychtivě očekávají a čekají, že se dozví nové převratné tipy a triky. Tipy a triky aby se odlišili od svého okolí. Rodiny, přátel, kolegů.
Někdy stačí se pouze zamyslet, co děláte jinak na rozdíl právě od těch od kterých se odlišujete. Aby lidé mohli začít v svém životě objevovat a používat triky, potřebují se naučit perfektně ovládat základy. Jak se chcete naučit vařit pravou svíčkovou, když vám pokaždé jen vařená čočka přeteče a rozvaříte ji? Vraťme se k silným a jednoduchým základům.

Lidé mnohdy dělají činnosti, které je baví. To je fajn, pokud je minimálně baví. Pokud je i naplňují, je to super. Toto osobně považuji za základní příčky, jak žít naplněný a šťastný život. Další příčkou je odpověď na otázku: činnost, kterou děláte rádi a často, dělali by jste i ji zdarma? Aniž by jste si dělali nárok na odměnu i přesto že by jste si o ni mohli říci? Dalším stupínkem je Vaše odpověď na otázku: ,,Máte na účtu 10 miliardu korun a už nikdy nemusíte pracovat. Jakou práci a činnosti děláte?“ Děláte činnosti, které Vás baví, naplňují?

Co Vám brání dělat tyto činnosti? Lenost? Nebo pomyšlení co tomu řekne Vaše okolí?

Pokud se Vám nedaří najít odpovědi na tyto otázky a odpovědi na ně opravdu chcete, objednejte se na koučink osobního a profesního růstu. Cena je od 450kč/60minut.

Publikováno | Autor: tomasvernercz
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobnostní rozvoj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář