Příznaky a signály života i těla

Chodíte do práce a více jak jeden den nebo dva dny po sobě nejdete v klidu na velkou? Dostáváte pravidelně po poradě bolení hlavy nebo migrénu? Svírá se Vám žaludek při představě, že zase půjdete do školy?
Zastavte se a zamyslete se. Některá konkrétní místa, účasti na různých akcích a událostech a lidé, Vás a Vaše tělo stojí více energie a nálady než je pro Vás přínosné. Ano. Opět tu mluvím o přínosu pro Vás i druhou stranu. Každá jedna zúčastněná strana si zaslouží mít na konci více, než měla na začátku.

Vaše tělo Vám dává jasně signály, že něco ve Vašem životě jde jinou cestou, než by pro VÁS bylo přínosné a obohatilo VÁŠ život. Obohatit mám na mysli i duševně. Bolest kloubů, zad, nechutenství i přežírání je důsledkem vnitřní příčiny – nerovnováhy Vašeho života. Pozorujte kde a jaké signály v těle dostáváte. Můžete tak objevit zdroj nebo poslední místo Vaší zátěže. Tedy příčinu a/nebo důsledek. Řešit důsledek je stejné, jako při usazování vodního kamene v rychlovarné konvici. Pouze vyměníte sítko. Většího účinku dosáhneme, když začneme nalévat potřebné množství vody a nadbytečnou vodu vylijeme. Nevyřeší to sice v tomto případě zcela příčinu, nicméně její vznik značně zmenšíme, snížíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobnostní rozvoj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář